CALINECZKA

Spektakl taneczno-muzyczny uczniów klas Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA

Reżyseria: ELŻBIETA PODEJKO-DUDA

Choreografia: AGNIESZKA MOŁODOWICZ

Premiera: CZERWIEC 2024

Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca RAMADA w tym sezonie serdecznie zaprasza do niezwykłej podróży scenicznej! Rozpoczęliśmy pracę nad spektaklem taneczno-muzycznym Calineczka, opartym na baśni Hansa Christiana Andersena, opowiadający historię małej dziewczynki narodzonej z kwiatu. Premiera naszego widowiska odbędzie się już w kwietniu 2024 roku.

Chcemy, aby nasze projekty sceniczne nie tylko bawiły i uczyły, ale również przekazywały ważne wartości życiowe. Historia Calineczki przypomni nam o sile i wytrwałości, nawet w obliczu wielkich trudności. Pomimo, że świat jest pełen wyzwań, warto zachować otwarte serce, wiarę w dobro i być gotowym na przyjęcie pomocy od innych. Baśń uczy, że nawet najmniejsze stworzenia mogą mieć ogromny wpływ na świat, a prawdziwe piękno tkwi w umiejętności pokonywania trudności z uśmiechem.

To nie tylko spektakl, to niezapomniane artystyczne doświadczenie, podczas którego talenty naszych tancerzy zamienią się

w niezapomnianą sceniczną przygodę.

Nasi uczniowie będą częścią  naszej artystycznej, tanecznej oraz aktorskiej rodziny i razem z nami będą odkrywać magię sceny.

A teraz zanurzmy się w magiczny świat „ Calineczki” .

Do zobaczenia na scenie!

GALERIA ZDJĘĆ Z PRÓB DO SPEKTAKLU