REKRUTACJA 2024/2025

Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca Ramada w Opolu to miejsce, gdzie można rozwijać swoje pasje i spełnić marzenie o zawodzie tancerza. Z uczniami pracują najlepsi pedagodzy i trenerzy.

Nasi uczniowie uczą się nie tylko tańca, ale także uczęszczają na zajęcia teatralne i umuzykalniające, nabywają umiejętności partnerowania, pracy w grupie, na scenie i poznają zasady charakteryzacji.

Dajemy im też podstawy wiedzy o balecie, teatrze, operze. W Niepublicznej Szkole Baletowej Szkole Sztuki Tańca Ramada w Opolu można zdobyć dodatkowy dyplom jednocześnie nie rezygnując z wykształcenia ogólnego pobieranego w szkołach dziennych. Nauka trwa 9 lat dla uczniów przyjmowanych od podstawowego poziomu nauczania.

Zapraszamy dzieci o zamiłowaniu do tańca i sztuki, wykazujące predyspozycje w zakresie ruchowo - muzycznym.

Zapewniamy indywidualne podejście do kandydata.

Kształcenie tancerzy obejmujące 3 struktury:

1. PRZEDSZKOLE TANECZNE - program przygotowawczy dla dzieci 5 i 6-letnich.

2. MAŁA SZKOŁA TANECZNA - program przygotowawczy dla dzieci 7 i 8-letnich.

3. Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca RAMADA - program kształcenia zawodowego tancerzy (9-letni cykl nauki w klasach I-IX)

Kształcenie na poziomie Przedszkola Tanecznego i Małej Szkoły Tanecznej ma charakter przygotowawczy przed wejściem w strukturę klas Szkoły Baletowej i Szkoły Sztuki Tańca (trwający rok lub dwa lata w zależności od rocznika i umiejętności ucznia).

Do szkoły przyjmowani są uczniowie, którzy ukończyli, bądź w bieżącym roku szkolnym ukończą 9 lat, nie starsi niż 16 lat oraz pomyślnie przeszli egzamin wstępny przed komisją rekrutacyjną powołaną przez Dyrektora szkoły.

Dopuszcza się możliwość ubiegania się o przyjęcie do Szkoły kandydatów do klas wyższych, jeśli spełniają wszystkie warunki, które poziom umiejętnościowy w danej klasie.

Do klas, w tym klasy I dopuszcza się możliwość przyjmowania młodszych uczniów, którzy wykazują wyjątkowe predyspozycje i ponadprzeciętne uzdolnienia w kierunku tanecznym, ruchowym i muzycznym.

Wykaz struktur i klas, do których prowadzimy rekrutację

w roku szkolnym 2024/2025:

Wybierz aby dowiedzieć się więcej o zajęciach
Wypełnij formularz i weź udział w procesie rekrutacji